Provozní řád

 

1. Provozovatelem internetového obchodu s adresou www.glass-kingdom.cz je firma Matura Beads s.r.o. se sídlem Pěnčín, Bratříkov 47, 468 21 Bratříkov.  Společnost je zapsána u Krajského soudu v Ústí nad Labem - oddíl C, vložka 27435.

 

Doručovací adresa firmy:

Matura Beads s.r.o.

Bratříkov 47

46822 Železný Brod 

 

2. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

 

3. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

 

4. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

 

5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

x